Lina Štalytė: From Paris With Love
Lina ŠTALYTĖ – vokalas ir kompozicijos
Arman ISOJAN – bosas
Jurgis SAKALAUSKAS – gitara
Domantas RAZMUS – būgnai

Programoje – originalios soul džiazo kompozicijos prancūzų, lietuvių ir anglų kalba bei prancūziškos aranžuotos meilės dainos.
Užaugusi apsupta folk, džiazo ir gospelo muzikos, dainininkė ir dainų autorė Lina Štalytė šiuo metu kuria ir koncertuoja Paryžiuje.
Emocionalus ir skaidrus Linos balsas ją išskiria iš kitų atlikėjų. Linos kurtų dainų tekstai kalba apie meilę, apie žmonių santykius, jų istorijas. Duokite Linai gitarą ar pasodinkite ją prie pianino – ji jums papasakos Joni Mitchell istoriją, perteiks Billie Holiday melancholiją, ir užlies aistra kaip atlikėja Sade. Lina išsirito iš dainuojamosios poezijos kokono ir šiandien tapo soul muzikos atlikėja, kurios balse jaučiame meilę afro-amerikietiškai muzikai. Šiandien Lina dirba su įvairiais muzikantais – džiazo, soul, elektroninės muzikos atlikėjais.
L. Štalytė – jauna atlikėja, dainų autorė ir nepailstanti ieškotoja. Šiuo metu gyvenanti ir studijuojanti muziką Paryžiuje mergina savo muzikinę kelionę pradėjo Lietuvoje, kur ji augino užsispyrimą ir dideles svajones. Vilniuje Lina pasirinko studijuoti psichologiją, nes neišdrįso visa pėda žengti į muzikinį pasaulį. Šiandien ji neabejoja pasirinktų studijų nauda – rankose psichologijos studijų diplomas ir 4 metai aukštojo išsilavinimo subrandino Linos asmenybę ir padėjo pasiryžti tik siekti sėkmės muzikos pasaulyje. Po studijų Lina pasileido į Europą keliauti, muzikuoti, ieškoti sau skirtos vietos. Po viešnagės Stokholme bei Barselonoje, Lina atsidūrė Paryžiuje, kur visos žvaigždės išsidėstė jos naudai. Paryžiuje Lina energingai studijuoja džiazo bei šiuolaikinės muzikos vokalą, organizuoja savo koncertus pradedant nuo Lietuvos bendruomenės organizuojamų renginių iki teminių džiazo, bosanovos ar soul muzikos koncertų, kuriuose nuolat skamba nauja programa, akomponuojama šarmingų su Lina grojančių muzikantų.
2016 metais Lina išleido soul džiazo albumą „Stalyte“

Šešiems šio opuso kūriniams įkvėpimo L. Štalytė sėmėsi iš kelionių ir jazz, nu-soul bei pop muzikos. Preciziškai tiksliai siekusi išgauti norimą skambesį ir įpynusi lietuviško folkloro motyvų Lina pristato subtilų ir groovy nuotaikai artimą albumą.
Prancūziškai, angliškai ar lietuviškai atliekamose dainose pasakojama apie jausmus arba kasdienybės smulkmenas. Dažnai su trupučiu ironijos. Pavyzdžiui, dainoje „Vakarams“ bandomas apsakyti lietuviškų miškų grožis. Kita daina „The story hasn’t finished“ (liet. Istorija dar nesibaigė) skirta pasimatymams ir nenuspėjamai meilei įamžinti. Dainoje „Je ne parle pas français“ (liet. Aš nekalbu prancūziškai) – ir pagyros, ir priekaištai kalbai, kuri užsieniečiams dažnai lieka neįkandama