Kovo dieną, Vilniuje, muzikiniame teatre „Legendos Klubas“ savo pasirodymą surengs net kartus „Grammy“ nominuotas gitaros legenda Mike Stern su grupe

Mike‘as Sternas – džiazo ir roko muzikos sintezės meistras, kuris jau keturis dešimtmečius yra vienas geriausių visų laikų gitaristų pasaulyje, antrą kartą koncertuos Vilniuje.

Meistriškai įvaldęs skirtingus muzikos stilius, sujungęs džiazo muzikos laisvę ir roko bei bliuzo muzikos energiją, Mike‘as Sternas turi unikalų gebėjimą savo kūryboje apjungti Jimo Hallo lyriškumą, Jimi Hendrikso audringą energiją bei Weso Montgomery svingo nuotaikas.

Kartu scenoje pasirodys Mike‘o Sterno žmona Leni Stern – multiinstrumentalistė bei dainininkė, kurios gyvi pasirodymai geriausiuose džiazo klubuose Amerikoje bei festivaliuose Europoje net penkis kartus pelnė geriausios metų gitaristės „Gibson“ apdovanojimus. Leni Stern, savo karjerą pradėjusi kaip džiazo gitaristė, pastarąjį dešimtmetį savo muzikoje apjungia šlifuotą šiuolaikinio džiazo muzikos skambesį kartu su Vakarų Afrikos muzikos stiliais.

Šio ypatingo pasirodymo metu scenoje prisijungs talentingi atlikėjai iš Lenkijos – Adam Golicki (mušamieji), Piotr Lemaczyk (bosinė gitara), Rafal Sarnecki (gitara).

Koncerto vakaro svečias vienas įdomiausių ir žinomiausių Lietuvos džiazo saksofoninkų bei kompozitorių Kęstutis Vaiginis. Klausytojus Lietuvoje ir užsienyje ilgus metus žavintis orginaliomis kompozicijomis su nepriekaištinga technika atlikėjas derina modernaus džiazo ir akademinės muzikos stilistikas, kuriose galima išgirsti Wayne‘o Shorterio, John‘o Coltrane ar Davido Sanchezo įtaką.