Laima Vaikule | Christmas Rendez Vous / KAUNAS

 2022-12-08 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Itin Lietuvoje mylima, ryškiausia Latvijos scenos žvaigždė Laima Vaikulė sugrįžta į Vilnių! Jau gruodžio 26 d. nuostabų antrą šv.Kalėdų vakarą Laima Vaikulė surengs gražiausią iki šiol matytą koncertą.

Renginys įvyks Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje gruodžio 26 d. Tai – tikras kalėdinis pasimatymas su mylimais Lietuvos klausytojais, rašoma spaudos pranešime. Šį ypatingą vakarą skambės visi žinomiausi dainininkės kūriniai, gyvuojantys scenos padangėje ne vieną dešimtmetį. Nepriekaištingo stiliaus ikona, sodraus balso tembro savininkė, grakšti ir rafinuota scenos diva – visi šie epitetai lydi L. Vaikulę ilgus muzikinės karjeros metus. Nuo 80-ųjų karjerą pradėjusi Laima dar tuomet visus nustebino iki šiol nematyta choreografija ir itin giliu muzikiniu skoniu. Tai įvertino ir žavėjosi jos išskirtinumu net JAV prodiuseriai bei kompozitoriai.

Ryškus, įspūdingas, vidinės išraiškos pilnas Laimos pasirodymas nepaliks abejingų! Kiekviena jos atlikimo daina – tarsi mažytė gyvenimo istorija, prasismelkianti tiesiai į giliausias sielos gelmes. Organizatoriai širdingai kviečia visus į koncertą ir pažada nepamirštamas emocijas.