Kompozitoriaus, aranžuotojo ir trombonininko Jievaro Jasinskio suburta džiazo grupė „Reinless“ pristato antrąjį studijinį albumą pavadinimu – „434“.

Pirmąjį albumą, „Sus Signal“, muzikantai pristatė 2017 metais.  Nuo susibūrimo pradžios „Reinless“   grojo garsiausiuose Lietuvos džiazo festivaliuose: „Vilnius Mama Jazz“, „Vilnius Jazz“, „Šiauliai Jazz“, „Nida Jazz Maratonas“, „Kaišiadorys Jazz“. 2014 metais, festivalyje „Broma Jazz“, Kėdainiuose, įvyko debiutinis „Reinless“ pasirodymas.

Albume “434” – pokyčiai. Grupės sudėtis nuo 8 muzikantų išsiplėtė net iki 11. Jievaro muzikoje, menišką bohemą neretai keičia matematine logika grįsta kūrybos išraiška. Tai atsispindi ir vizualizacijose, kurias grupei kuria Vilius Dringelis. Talentingas dizaineris sugeba išpildyti net neišsakytus lūkesčius ir tiek pirmajame tiek antrajame albume subtilių užuominų ir paslėptų žinučių apstu ne tik muzikoje bet ir ją supančiose, vizualiai estetiškose, detaliose ir moderniose Viliaus Dringelio kompozicijose.

Dveji ketvertai albumo viršelyje simbolizuoja dvejas atlikėjų sekcijas: ritmo grupę ir pučiamuosius. Tuo tarpu skaičius 3 – naujieji grupės nariai. J. Jasinskis skaičių seką 4, 3, 4 visgi plėtoja dar giliau. Titulinio kūrinio pradžia sudėliota iš keturių, per kvartos intervalą nutolusių, natų. Šios natos vėliau transponuojamos tercijos intervalu. Visa ši teorija susideda į skaičius – 4  3  4. 

Albumą sudaro 4–ios  kompozicijos:

1. „434“

2. „Tornada“ – tai antras kūrinys sukurtas kelionių po Kanadą bei joje esantį Torontą metų, kurie itin praplėtė kūrėjo akiratį.

3. „B.R. Excerpt“ – rekomponuota ištrauka iš filmo apie Barborą Radvilaitę garso takelio (projektas „Istorinis kadras“, kompozitorius Jievaras Jasinskis)

4. „Conafrorary“ – kompozitoriaus bandymas jungti „afrofunk“ ir „contemporary“ muzikos sritis

Paklaustas apie inspiracijas ir paprašytas papasakoti kas jį žavi ir įkvepia muzikoje, Jievaras nedvejodamas sako, kad be savo grupės narių nieko nebūtų padaręs. Jie jo kompozicijas ne tik atlieka ar įrašo, bet yra visada linkę į muzikinį dialogą.

“Dirbti su dešimt talentingų, muzikantų, kurie visi ir patys turi solinius projektus, galėtų būti nelengva, bet „Reinless“, visi painesni momentai apipinami humoru, tai į darbą, kartais kaip į standupą”

Jievaras Jasinskis

Muzikantai

Jievaras Jasinskis – trombonas

Liutauras Janušaitis – tenorinis saksofonas

Valerijus Ramoška – trimitas

Laurynas Lapė – trimitas

Vytis Smolskas – klavišiniai

Tomas Dičiūnas – klavišiniai

Paulius Volkovas – gitara

Pranas Kentra – gitara

Paulius Vaicekauskas – bosinė gitara

Jonas Gliaudelis – būgnai

Vytis Vainilaitis – perkusija

Kompozitorius – Jievaras Jasinskis

Prodiuseriai – Paulius Vaicekauskas, Jievaras Jasinskis

Garso suvedimas – Paulius Vaicekauskas

Masteringas – John  Braddock

Įrašyta plucando ir  S. Prūsaičio garso įrašų studijose

Išleido VšĮ „Remigijaus akcija“ padedant AGATA, Giftika, BOD ir JazzFM

Tai jau penktasis leidėjų albumas.