RADIJO STOTIES „JAZZ FM“ FILOSOFIJA IR VERTYBĖS

Radijo stotis „Jazz FM“ tiki geros muzikos jėga. Atstovaudama Džiazo muzikos stiliui, gyvena jo ritmu: energingumu ir ryžtingumu, jautrumu ir nuoširdumu, kūrybiniu polėkiu ir bendrumo dvasia. Mūsų siekis – suburti visus, neabejingus džiazo ir kitai intelektualiai bei kokybiškai muzikai, menui ir kultūrai. Savo klausytojus skatiname ne tik džiaugtis gera muzika, bet būti žingeidiems – iekšoti ir atrasti, eksperimentuoti ir klysti. Vėl stotis. Tapti geresniems. Taip kiekvieną dieną gyvename mes!

Vertybės:

Menas ir kultūra.

Džiazas tik dalis mūsų meno ir kultūros, todėl „Jazz FM“ prisiima atsakomybę už savo klausytojų meno ir kultūrinį švietimą, supažindindama su Lietuvos ir Pasaulio kultūros lauko aktualijomis, naujienomis ir renginiais.

Bendruomenė.

Kartu galime daugiau, todėl norime kurti tvirtą radijo stoties ir klausytojų ryšį, kuris užtikrintų aktualiausią „Jazz FM“ turinį bei aktyvų bendruomenės įsitraukimą į veiklą.

Kokybė ir profesionalumas.

Dirbame taip, kad užtikrintume aukščiausią mūsų turinio kokybę radijo stoties klausytojams, darydami drąsius sprendimus ir nebijodami iššūkių, siekiame, kad kiekvieną dieną išlaikytume ir tublintume savo profesionalumą.

Žingeidumas.

Domėjimasis supančiu pasauliu – mūsų variklis, todėl ir klausytojus norime supažindinti su įvairiais Džiazo stiliais, kryptimis, su nauja ar nepelnytai užmiršta muzika, parodyti, kas neatrasta, kad kiekvieną kartą klausytojai įsijungę „Jazz FM“ sužinotų ką nors naujo.